Promocja Centrum Wolontariatu Młodzieży podczas spotkania z bielskimi dyrektorami szkół ponadpodstawowych
30 sierpnia br. dr Paulina Żmijowska Koordynator Centrum Wolontariatu Młodzieży w Bielsku-Białej zaprezentowała pakiet szkoleniowy dedykowany zarówno do potencjalnych wolontariuszy, jak i szkolnych liderów wolontariatu. Ponadto szczegółowo przedstawione zostały również planowane od stycznia 2024 roku pierwsze akcje wolontariackie.Projekt finansowany jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030.

